.:: δελτία τύπου ::.

.:: πρόσφατα νέα ::.

Σάββατο, 16 Δεκέμβριος 1939 15:45

Ανασύνθεση 16/12/1939

Πρόεδρος. Μιχαήλ Αργυρόπουλος

Αντιπρόεδρος: Κ. Κσρθαίος

Γεν. Γραμματέας: Βάσος Δασκαλάκης

Ταμίας: Μελής Νικολαΐδης

Σύμβουλοι: Λιλή Ιακωβίδου Άγις Θέρος,

Απόστολος Μελαχρινός Μιλτιάδης Μαλακάσης

(1) Λίνος Καρζής

 

 

(1) Παραιτείται στις 7.8.40, αντικαταστάτης του ο Σ.Μυριβήλης

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Εκλογές 07/12/1937 Εκλογές 13/06/1943 »

.:: ο πρόεδρος ::.

2014-σήμερα Κωνσταντίνος Καρούσος

Ο Κώστας Γεωργίου Καρούσος γεννήθηκε στον Αστακό Αιτωλ/νίας. Τελείωσε το εξατάξιο Γυμνάσιο στον Αστακό, στην Αθήνα φοίτησε στη σχολή Δοξιάδη και μετά στην Κ.Τ.Ε. (Κέντρο Τεχνολογικών Εφαρμογών) (1971-1974) Σχέδιο - Ιστορία Τέχνης - Ελεύθερο Σχέδιο.

Read More